Медичний центр “Меднеан”

пропонує використовувати мобільний додаток для оплат зі знижкою 20%.

ОСТАННІ СТАТТІ

Мануальна терапія Читати більше Мануальна терапія Мануальна терапія – це метод лікування, з допомогою якого лікар своїми руками здійснює певні маніпуляції на сегменти хребта, суглоби, м’язи та зв’язки щоб усунути... Реабілітація опорно-рухового апарату Читати більше Реабілітація опорно-рухового апарату Реабілітація опорно-рухового апарату - це розділ медицини, який направлений на відновне лікування захворювань, вторинну профілактику захворювань суглобів та хребта, збільшення функціональних резервів, компенсацію порушених функцій... Реабілітація військовослужбовців Читати більше Реабілітація військовослужбовців В теперішній важкий час для України багато її героїв отримують поранення різного ступеня важкості під час ведення бойових дій. Звичайно, їм надається перша медична... Спортивна реабілітація Читати більше Спортивна реабілітація Спортивна реабілітація являє собою не лише лікування травм у спортсменів, а і швидке і повне відновлення їх стану, щоб вони змогли в найкоротший час повернутися... Реабілітація після інсульту Читати більше Реабілітація після інсульту Реабілітація після інсульту є одним із дуже важливих напрямків і пріоритетів сучасної медицини, адже інсульт є досить серйозним захворюванням, яке приводить до інвалідності, а іноді... Реабілітація хребта Читати більше Реабілітація хребта [fusion_builder_container hundred_percent="no" equal_height_columns="no" menu_anchor="" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" background_color="" background_image="" background_position="center center" background_repeat="no-repeat" fade="no" background_parallax="none" parallax_speed="0.3" video_mp4="" video_webm="" video_ogv="" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_loop="yes" video_mute="yes" overlay_color="" video_preview_image=""...

ЦЕНТР МЕДНЕАН ВІДЕО

видео5юа видео4юа видео3юа Видеоголовна видео1

Увага! Важливе повідомлення!

Медичний центр “Меднеан” уклав договір з НСЗУ, згідно з яким Ви можете проходити лікування! Щоб отримати допомогу в МЦ “Меднеан”, Вам потрібно у свого сімейного лікаря взяти направлення на консультацію до невропатолога чи травматолога. Деталі по телефону 0969232533.

Послуги

ВІДГУКИ

Оксана Оксана У мене були проблеми з хребтом, які викликали в свою чергу запалення нерва у лівій нозі. Ходити було практично не можливо. Я звернулася до медичного центру Mednean у дуже загостреному стані. Завдяки працівникам даного закладу, зокрема Головному лікарю, Андрію Володимировичу, та Сергію Анатолійовичу, я майже повернулася до повноцінного життя. Триває ще реабілітація на даний час, але я почуваюся набагато краще. Щиро вдячна Вам за надання професійної допомоги. І на рахунок персоналу, то всі привітні, доброзичливі та прагнуть допомогти. Татьяна Татьяна Я прошла лечение в центре, ожидала, конечно, большего результата, так как лечение стоит дорого. Спасибо врачам и Андрею Владимировичу за профессионализм и понимание. Благодарна за лечение Василию Михайловичу - уважительный и внимательный, Дмитрию - кинезотерапия, мастер своего дела и Ирине администратору приятно объщается с людьми. Самосувствие улучшилось, рекомендую, но лучше с собой иметь свои тапочки. Спасибо. Татьяна Татьяна Я проходила лечение в центре, очень благодарна Василию Михайловичу, прекрасно объщается с пациентами, сочувственный доктор и внимательный. Яна Яна Щиро вдячна лікарям та персоналу клініки всі дуже чуйні професійні знавці своєї справи. Зокрема велика подяка самому Андрію він не раз допомагав мені і навіть моєму малюку. Дякую. Анастасія Анастасія Дякую за лікування Андрію Володимировичу !!! А особливо Юлії за швидке обслуговування!!! Привітний персонал!!! Олена Олена Хочу висловити Вам пане Андрію та всьому колективу - слова вдячності, за те, що поставили мене на ноги в прямому розумінні. Я вже дякувати Богу і Вашому лікуванню та рекомендаціям вже досить давно була в центрі.
Дякую безмежно!!!!!
Успіхів Вам і ЗДОРОВ'Я))))
Світлана Світлана Моя мама проходила у Вас лікування рік тому. Дуже вдячна за допомогу, увагу та професійність. Почувається дуже добре. Успіхів Вам і вдячних пацієнтів. Юрій Юрій Доброго дня. Лікуюсь в меднеані з самого початку заснування центру. Хочу сказати що персонал завжди ввічливий ціни помірні. Андрій Володимирович фахівець своєї справи. Рекомендую. Ольга Ольга Шановний Андрій Володимирович! Хочу висловити подяку Вам і Вашим колегам по роботі, а особливо лікарю Захлівняк Сергію Анатолійовичу, за гарне та щире відношення до своїх пацієнтів. Він вміє гарно пояснити для чого та чи інша процедура, подає надію на одужання. А це багато чого варте. Щастя, здоров'я, процвітання Вам і вашому центру.

З повагою, Прінь Ольга Петрівна
ТЕТЯНА ТЕТЯНА Я прошла лечение в центре, ожидала, конечно, большего результата, так как лечение стоит дорого. Спасибо врачам и Андрею Владимировичу за профессионализм и понимание. Благодарна за лечение Василию Михайловичу – уважительный и внимательный, Дмитрию – кинезотерапия, мастер своего дела и Ирине администратору приятно объщается с людьми. Самосувствие улучшилось, рекомендую, но лучше с собой иметь свои тапочки. Спасибо МИКОЛАЙ МИКОЛАЙ Самый хороший центр реабилитации с хорошим хорошим персоналом хороша кухня хорошие специалисты реабилитации делают привитни люди благадарю Андрею Нечай очень хороший специалист они повернули на нормальную жизнь дай бог им здоровя чтобы они могли лечить людей и дальше я очень вам благодарен мне очень помогла реабилитация у вас.

Виходячи із свого визначення, кінезітерапія являє собою сукупність методів лікування з допомогою рухів. В перекладі з грецького, кінезітерапія так і перекладається: "kinesis" - рух, "therapia" – лікування. Часто зустрічаються і інші назви: кінезотерапія, кінезіотерапія. Яка буває кінезітерапія? Кінезітерапія по Кінезітерапія - методика лікування рухом Читати більше Механотерапія – це один із надзвичайно важливих компонентів процесу лікування та реабілітації суглобів, який передбачає застосування певних механічних пристосувань чи механізованих комплексів, спрямованих на відновлення нормального функціонування суглобів та організму в цілому. В якості механотерапії застосовуються Механотерапія - СРМ-терапія в реабілітації суглобів Читати більше Фізіотерапія являє собою цілий комплекс лікувального впливу на організм людини з допомогою фізичних факторів. Ці фактори можуть бути як природного походження, так і бути створеними людиною в процесі прямого чи непрямого пошуку. Наприклад, лазеротерапія виникла як відгалуження в процесі Фізіотерапія в реабілітації Читати більше HILT-терапія - це лікування лазером високої інтенсивності. HILT-терапія була запатентована в США в 2003 році. Це була свого роду технічна інновація, яка також стала і терапевтичним методом. Це абсолютно новітній метод лазерного лікування, який дає змогу відновлювати структуру HILT-терапія - лікування лазером Читати більше
КОНТАКТИ

Основна адреса:
Україна, м.Чернівці, Проспект Незалежності 125 А

БАГАТОКАНАЛЬНИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ  (096) 923-25-33

БАГАТОКАНАЛЬНИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ  (096) 923-25-33

Робочий час:
Пн.- Пт.: 09:00–13:00
Субота:
09:00–13:00
Неділя: вихідний