Дрібна моторика рук – це метод лікування, який застосовують у медичному центрі «Меднеан» з метою розвинути рухливість верхніх кінцівок, а також відновити після певних пошкоджень.

Платформа для проведення дрібної моторики рук має 12 різних типів навантажень на всі види рухів, які виконує рука. Починати можна з нульового навантаження. Під час процедури діє комп’ютерна програма, яка показує найменший рух, який робить людина. Наприклад, згинає руку, тоді на екрані завдяки анімації починає їхати автомобіль. Якщо руху немає, то відповідно анімований автомобіль залишається на місці. За частотою руху автомобіля можна побачити скільки рухів зробила людина: якщо автомобіль проїхав 50 м, то відповідно кількість та якість рухів зросла. Тобто в ігровій формі сам пацієнт чи пацієнтка спостерігає за своїм прогресом розвитку рухливості рук. Щодо гри, висвітленої на комп’ютері, то можна підібрати будь-який формат, що більше імпонує пацієнту.

Одночасно розвивати рухливість верхніх кінцівок може четверо людей.

Показання щодо застосування

  • Інсульт;
  • Інфаркт;
  • Посттравматичний синдром;
  • Черепно-мозкові травми.

Протипоказань щодо застосування методу дрібної моторики рук немає.

Поєднання з іншими методами лікування

Для кращого результату та швидшого одужання деякі методи лікування поєднують між собою. Метод дрібної моторики рук поєднують з кінезотерапією та редкордом.

Метод дрібної моторики використовується у таких напрямках реабілітації, як:

 

 

 

МЦ «Меднеан»:

Слідкуйте за нами у соціальних мережах: