Медичний центр “Меднеан” – це профільна клініка, яка займається лікуванням захворювань хребта, суглобів, реабілітацією опорно-рухового апарату, спортивною реабілітацією та корекцією фігури. Реабілітація військовослужбовців після поранень в зоні бойових дій також є важливим напрямком роботи та допомоги пораненим.

Центр використовує для лікування такі методи, як мануальна терапія та широкий перелік фізіотерапевтичних процедур. Фізіотерапія проводиться на сучасному обладнанні кваліфікованими спеціалістами.

Пройшовши курс мануальної терапії в медичному центрі “Меднеан”, людина може відчути значне полегшення, причому, зверніть увагу – при лікуванні не будуть використовуватися жодні медичні препарати.

Центр лікування хребта та суглобів існує тривалий час, заснований ще в 2006 році і називався спочатку як “Центр нетрадиційної медицини”, а пізніше перейменований в медичний центр “Меднеан”. Спочатку в центрі надавались послуги масажу та мануальної терапії, пізніше, внаслідок планового розширення послуг та центра в цілому, з’явились додаткові методи лікування та розширився штат працівників. Фізіотерапевтичні процедури значно посилили дію вже існуючих методів, покращили лікувальні показники та забезпечили практично повну відмову від медикаментів.

Медичний центр “Меднеан” весь цей час послідовно вдосконалювався за рахунок залучення новітнього обладнання, підвищення кваліфікації лікарів та розширення сфери медичних послуг. Про це свідчать і численні перемоги в рейтингах підприємств на всеукраїнському рівні, численні нагороди, а також, що дуже важливо, позитивний відгук пацієнтів.

Принципами роботи центру є висока якість обслуговування, професіоналізм та індивідуальний підхід, що спрямовані на позитивний результат.

Лікування в медцентрі Меднеан, що знаходиться в Чернівцях – запорука Вашого здоров’я та довголіття!

Про центр можна говорити багато і довго, але краще присвятити час хворобам хребта та причинам їх значного поширення.

Побачити здоровий хребет можна надзвичайно рідко. Навіть ті, хто не відчуває дискомфорту, після мануальної терапії почувають себе зовсім по-новому. Літні люди вже звичні до болю, тому сприймають його як належне і не звертають уваги на те, що біль їх може і не турбувати зовсім. Треба лише пройти реабілітаційний курс. Мануальна терапія у разі виникнення проблем, а також здоровий спосіб життя – ось ключ у подоланні усіх хвороб!

Є декілька важливих причин звернутися у наш медичний центр. Спочатку задайте самі собі питання. Що таке остеохондроз? Чи знаєте ви, що ця хвороба є наслідком прогресу? За останні роки остеохондроз перейшов на більш молодший вік, потерпають на нього не тільки літні люди, але і молодь також. Обмеження руху, переважно сидячий спосіб життя, недостатність фізичних навантажень – ось основні причини, через які можуть зміщуватися хребці, що приведе до виникнення болю в спині та сприятиме розвиткові остеохондрозу. А його, як кажуть лікарі, чудодійною пігулкою вилікувати неможливо. Не дивуйтесь, бо це дійсно так. І якщо справи настільки серйозні, допомогти може лише висококваліфікований спеціаліст.

Фактори які впливають на розвиток захворювання

Перш за все – прогрес, який неминуче заполонив все навколо. Механізація майже усіх сфер життя призводить до того, що людина не виконує фізичних вправ. А з цього можна зробити висновок, що хребет не отримує потрібного навантаження.

Окрім того, погана екологія шкодить нашому з вами здоров’ю, Не одразу, але поступово організм зазнає руйнації, може виникнути не лише остеохондроз, але й інші не менш серйозні захворювання.

Варто згадати про те, що школярі зараз надають перевагу неякісному «швидкому» харчуванню. І справа навіть не в тому, що більш шкідливе – пляшка «коли» або склянка домашнього компоту. Навіть вирощуючи вдома певні фрукти-овочі, вже не можна на сто відсотків бути певним, що такі продукти будуть кориснішими. Варто лише згадати про хімічні препарати, якими обробляються плоди.

Мало хто посилається на фізичні навантаження як одну з найголовніших причин, які викликають остеохондроз. А це дуже важливе питання. Можна лише неправильно підняти вантаж, і це також може призвести до появи остеохондрозу. Люди завжди важко працювали. Згадайте пращурів-землеробів – після важкого трудового дня вони прогрівали спину, лежачи на печі і саме тому ідеальна поверхня для відпочинку – це тверда і та, яка буде вигрівати спину. Саме такі використовуються при терапії в медичному центрі.

Чи можна вилікувати остохондроз?

Відповідь на це запитання однозначне – остеохондроз хребта вилікувати неможливо. Не варто вірити людям, які запевняють вас у своїй спроможності простим масажем або ліками вилікувати це захворювання. Наразі немає жодного медпрепарату або лікувального методу, який одразу позбавить цієї проблеми. Лиш за допомогою певного немедикаментозного курсу лікування хворобу можна дезактивувати. А це вже є приводом замислитися – може все ж таки варто пройти обстеження?

Часто трапляються випадки, коли людина не відчуває певного дискомфорту, і навіть не буде знати, що в неї остеохондроз. Нерідко пацієнт може лікуватися в кардіолога, а причини різких нападів болю будуть взагалі не відноситися до проблем із серцем – це може бути порушення дихання, високий або низький тиск, порушення ходи та інше внаслідок зміщення хребців, які формують власне хребет. Без належної терапії проблем позбутися дуже важко. Іноді при лікуванні достатньо скорегувати спину та відновити нервову провідність певних сегментів хребта та нервових корінців.

Ніхто не говорить, що лікування захворювань хребта та реабілітація опорно-рухового апарату це легка справа. Однак фахівці центру Меднеан мають достатньо знань та навиків для надання кваліфікованої допомоги. Тому ми раді надати вам допомогу, поділитися досвідом, чи просто проконсультувати пацієнта.