Медичний центр “Меднеан” – це профільна клініка, що займається лікуванням захворювань хребта, суглобів, реабілітацією опорно-рухового апарату, спортивною реабілітацією, корекцією фігури та реабілітацією військовослужбовців після поранень в зоні бойових дій.

Центр лікування хребта та суглобів заснований у 2006 році і називався спочатку як “Центр нетрадиційної медицини”, а пізніше перейменований у медичний центр “Меднеан”. Спершу в ньому надавались послуги масажу та мануальної терапії, а внаслідок планового розширення з’явились додаткові методи лікування та збільшився штат працівників. Фізіотерапевтичні процедури значно посилили дію попередніх методів, покращили лікувальні показники та забезпечили практично повну відмову від медичних препаратів.

Для лікування реабілітаційний центр використовує такі методи, як: мануальна терапія та широкий перелік фізіотерапевтичних процедур. Пройшовши курс мануальної терапії в медичному центрі “Меднеан”, людина може відчути значне полегшення, при цьому не використовуються жодні медичні препарати. Фізіотерапія проводиться на сучасному обладнанні кваліфікованими спеціалістами.

Медичний центр “Меднеан” завжди вдосконалюється: залучення новітнього обладнання, підвищення кваліфікації лікарів та розширення сфери медичних послуг. Про це свідчать і численні перемоги в рейтингах підприємств на всеукраїнському рівні, численні нагороди, а також, що дуже важливо, позитивний відгук пацієнтів.

Основними принципами роботи центру є висока якість обслуговування, професіоналізм та індивідуальний підхід, що спрямовані на позитивний результат.

Насьогодні, багато людей різних вікових категорій страждають від болю в хребті, проте після проходження мануальної терапії почувають себе значно краще.

Лікування захворювань хребта та реабілітація опорно-рухового апарату нелегка справа. Однак фахівці центру Меднеан мають достатньо знань та навичок для надання кваліфікованої допомоги. Ми раді вам допомогти та поділитися досвідом.

Лікування в медцентрі «Меднеан», що знаходиться в Чернівцях – запорука Вашого здоров’я та довголіття!

МЦ “Меднеан”
Розташування
Фейсбук
Інстаграм
Телеграм