Корекція фігури по унікальній програмі для повернення здоров’я та краси жінки в медичному центрі “Меднеан”. Програма корекції фігури включає в себе сучасні та ефективні методи, поєднання яких дає чудові результати.

Фігура людини багато в чому залежить від внутрішнього стану організму. Саме тому в при корекції фігури дуже важливим є комплексний підхід, який включає в себе діагностику. За результатами діагностики можна запропонувати індивідуально підібрану комплексну програму за спеціальною методикою.

Методика буквально дозволяє виліпити собі нове тіло, позбутися целюліту на клітинному рівні, зігнати жир і навіть наростити відсутню м’язову масу. Після змін обсягу постаті підтягти і зволожити шкіру. Після завершення курсу, завдяки налагодженому обміну речовин, людині можна буде з легкістю утримувати досягнуті результати.

Мануальна корекція фігури – це не метод схуднення, це спосіб усунення локальних недоліків при нормальній вазі.

Програма корекції фігури

Програма корекції фігури включає в себе комплекс з використанням інфрачервоної сауни, ручного масажу, грязеобгортування та пресотерапії, гідромасаж. Також застосовується різновид гідромасажу – озономатік. Спочатку проводиться прогрівання в інфрачервоній сауні, потім застосовується ручний масаж з наступним обгортанням грязевою маскою, після чого проводиться пресотерапія.

Інфрачервона сауна дозволяє глибоко прогрівати тканини, що покращує кровопостачання в проблемних ділянках, покращує виведення застійної міжклітинної рідини та виводить шлаки. Пресотерапія забазпечує лімфодренаж, венозний відтік, що дозволяє позбутися набряків, які здавлюють кровоносні судини і призводять до погіршення кровопостачання і розвитку грубої сполучної тканин(вузликів). Додатково проводиться ударно-хвильова терапія та ультразвукова терапія, які дозволяють розм’якшувати грубу сполучну тканину і сприяють її розсмоктуванню.

Повторний після процедури сеанс робиться на наступний день, кількість процедур індивідуальна. Для досягнення чудового ефекту потрібний довготривалий курс процедур – кількість сеансів підбирається суворо індивідуально. Метод не застосовується для чоловіків через особливості будови жирової клітковини і типу її відкладення.

Через жорсткість впливу, реакції тканин і організму існує ряд протипоказань: по-перше, це вік пацієнтки 22 – 40 років. В більш молодому віці велика ймовірна болючості процедури, у пацієнток старше 40 років жирова тканина не завжди йде рівномірно, з’являється видимість “провалу”, довше тримається набряк. Не рекомендується проведення процедур під час менструації. У списку протипоказань – будь які гострі і загострення хронічних захворювань, захворювання судин і шкіри на оброблюваній ділянці.

На наступний після процедури день слід утриматися від активних фізичних навантажень і жирної їжі.