Локальна кріотерапія – це метод терапевтичного впливу на тканини організму за допомогою кріогенних газових засобів при вкрай низьких температурах. Цей метод був запропонований в середині сімдесятих науковцем Ямаучі, і він став проривом у медицині.

При локальному впливі кріотерапії досягається максимальна ефективність саме в момент спазму капілярів, які знаходяться в поверхневих шарах шкірних покривів. Експозиція значення не має, головне чим пошвидше відвести тепло від оброблюваної ділянки. Температури, які вважаються ідеальними для досягнення ефекту – найбільш приближені до абсолютного нуля.

Апарат локальної кріотерапії

Апарат CrioJet Air С600 – це пристрій для локальної кріотерапії, в якій використовується струмінь сухого холодного повітря з температурою -60 ° C. Цей апарат виключає використання рідкого азоту, тому називається безрозхідним. Зручність у використанні пояснюється тим, що для потрібної дії необхідно направити струмінь холодного повітря, який йде по гнучкому шлангу, на абсолютно будь-яку ділянку тіла.

CrioJet Air С600 являє собою пристрій для кріотерапії, що використовується в медичних цілях. Основними перевагами його є простота у використанні і економічність, що дозволяє проводити терапію ефективно. Лікування апаратом CrioJet Air С600 дає можливість проводити терапію більшому числу хворих і регулювати величезний спектр захворювань.

Управління процедурою аерокріотерапії на апараті CrioJet Air С600 відбувається дуже просто, за допомогою сенсорного пульта управління. Є можливість без складнощів регулювати час процедури, її обсяг і потужність впливу. Використання різних насадок робить процедуру оптимальною і найбільш ефективною для кожного пацієнта в індивідуальному порядку.

Ефекти, які надає аерокріогенная установка CrioJet Air С600 на організм людини, наступні: струмінь охолодженого повітря, що подається по шлангу, знімає спазм і послаблює біль, знімаються набряки і запалення, регулюється тонус м’язів, відновлюється рух, обмінні процеси активізуються і приходять в норму, поліпшується мікроциркуляція тканин, а також відбувається стимуляція імунітету.

Процедура має широкий спектр застосування, зокрема: лікування суглобівлікування міжхребцевої грижі та протрузії, спортивна реабілітація. Застосовується для зняття больового синдрому різної локалізації. Також може використовуватися для омолодження, проводиться корекція фігури.

Апарат CrioJet Air С600 гарантує забезпечення різних варіацій впливу струменя холодного повітря на тканини організму без ушкодження шкірного покриву. Інші види кріотерапії не можуть бути такими мобільними, CrioJet Air С600 може мати доступ до тих ділянок тіла, які не доступні для інших апаратів.

Процедура з використанням апарату CrioJet Air С600 дозволяє зменшити або взагалі відмовитися від вживання лікарських препаратів. Процедура аерокріотерапії проводиться безболісно і вкрай безпечно. Повітряна кріотерапія не вимагає необхідної спеціальної підготовки і не має побічних ефектів.

Локальна кріотерапія використовується в комплексі з іншими процедурами, що проводяться в медичному центрі “Меднеан”.