Озономатік являє собою також гідромасаж, тільки із застосуванням озону, який генерується спеціальним приладом. Прилад  “Ozonomatic” дозволяє програмувати різні режими гідромасажу та озонування для більшої ефективності.

Гідромасажні ванни з використанням озономатіка ще називають перлинні. Таку специфічну назву ці процедури отримали через те, що великі бульбашки повітря (озону) у воді під час сеансу гідромасажу переливаються і виблискують, як перли, а вода набуває голубого відтінку. Доречі, озон забезпечує практично повне знищення бактерій, в результаті чого відбувається лікування шкірних захворювань і поліпшується загальний стан шкіри. Також це забезпечує повну дезінфекцію води для безпечного використання.

Показання та застосування озономатіку

Озон, завдяки своїм властивостям, згубно впливає на бактерії , віруси та грибки, що дає можливість застосовувати гідромасаж з озонуванням для лікування шкірних захворювань, для прискорення заживлення ран. Також озономатік забезпечує насичення крові киснем, що благоприємно відбивається на стані всіх органів і систем, покращуються процеси оновлення клітин, посилюється метаболізм. Процедура забезпечує посилення периферичного кровообігу, що дуже важливо при таких захворюваннях, як цукровий діабет, ендартеріїт та інші судинні захворювання.

Озономатік застосовується при артрозах та запальних захворюваннях суглобів, для лікування хвороб хребта та реабілітації опорно-рухового апарату, для відновлення після травм, переломів та пошкоджень хребта та суглобів. Також озономатік застосовується для відновлення периферичного кровопостачання при різноманітних судинних захворюваннях, прияє прискореному заживленню ран.

Корекція фігури також передбачає застосування озономатіка для покращення кровопостачання проблемних ділянок. Ця процедура використовується не лише для лікування целюліту, а й для профілактики його виникнення.

Озономатік застосовується для лікування та реабілітації наступної патології:

 

Озономатік допомогає при больовому синдромі різної локалізації, застосовується для реабілітації опорно-рухового апарату, позитивно впливає на самопочуття, знімає нервове напруження та дозволяє розслабитись.

Звертайтесь в медичний центр “Меднеан” для відновного лікування та оздоровлення!