Підводна витяжка – апаратний метод ефективного лікування захворювань хребта та суглобів людини, який добре себе зарекомендував і успішно застосовується в медицині. Застосування підводної витяжки хребта досить поширене, адже вона є продуктивною і успішною методикою.

Процедура підводного витягування проводиться наступним чином: пацієнт опускається під воду (крім голови, див. малюнок), що створює невагомість і приводить до розслаблення м’язів; підключаються гідромасажні форсунки і проводиться витягування хребта за допомогою фіксуючих поясів.

Розслаблюючий вплив форсунок, невагомість під водою та тепла вода створюють оптимальні умови для розслаблення та здійснення ефективнішого витягування хребта. В результаті такої процедури усувається компресія защемленого спинномозкового корінця (корінцевий синдром), в тому числі защемлення сідничного нерва, збільшується відстань між хребцями, що приводить до втягування міжхребцевого диска та відновлення його живлення і є важливою складовою в процесі лікування міжхребцевої грижі. При цьому знімається біль в спині та лікується протрузія чи міжхребцева грижа і створюються умови для виправлення зміщення хребців.

Устаткування для підводного витягування представлено комплексом “Атланта Ормед”, яке передбачає різні способи витягування: поперекового та шийного відділів хребта, а також режими перемінного, постійного і циклічного витягування.

Прилад для підводної витяжки простий у користуванні. На рідкокристалічному дисплеї можна простежити графік процесу, є можливість змінювати параметри активної і пасивної фази витяжки, можна міняти час, утримання, а також силу витягування.

Для автоматизованого піднімання пацієнта та регулювання положення його тіла під час процедури існує підйомник з дистанційним керуванням. Особливістю процедури є максимальний контроль за глибиною занурення під воду, щоб створити комфортний перебіг тракційної терапії і не допустити переохолодження відкритих ділянок чи занадто глибокого занурення.

Підводна витяжка розрахована не тільки на витягування різних ділянок, також з допомогою цього апарату здійснюється гідромасаж, параметри якого можна задавати на кольоровому екрані. Апарат дозволяє зберігати параметри терапії найбільш часто застосовуваних програм.

Під час підводної витяжки враховується безпека пацієнта. Передбачені спеціальні засоби, що захистять від перевантажень хребта. Для цього існує аварійна кнопка, за допомогою якої в екстренних випадках хворий може сам зупинити процедуру. Це забезпечує комфортне та безпечне лікування.

Звертайтесь в медичний центр “Меднеан” для безпечного та сучасного лікування захворювань хребта з допомогою підводної витяжки та інших ефективних методів!