Вигрівання сольовими грілками – це ще один невід’ємний метод лікування захворювань опорно-рухового апарату, що використовується в медичному центрі “Меднеан”.

Теплова терапія використовується для симптоматичного зняття болю при таких захворюваннях, як артрит, артрози суглобів, розтягнення зв’язок, біль в коліні, спазми м’язів (м’язово-тонічний синдром), хвороба Бехтерева, міжреберна невралгія, грижі Шморля, протрузія, також для лікування міжхребцевої грижі, при спортивних травмах, або інших захворюваннях, що потребують лікування теплом.

Лікування суглобів не обходиться без вигрівання. Стимулюючи кровообіг, теплова терапія (вигрівання) розслаблює м’язи, знімає напругу.

Ми використувуємо сольові аплікатори “Дельтатерм”, розроблені ще радянською військовою медициною в 1961 році для використання в екстремальних ситуаціях. Сьогодні ця унікальна продукція – легке, надійне, екологічно чисте джерело тепла. Сольові грілки “Дельтатерм” рекомендовані для фізіотерапевтичних процедур при остеохондрозі, радикулітах, простудних захворюваннях, а також перед тим, як проводити ручний масаж спини для попереднього розігріву локальних ділянок тіла.

Фахівці медичного центру “Меднеан” відновлюють грілку “Дельтатерм” в спеціальному приладі – парафінонагрівач Каскад-15. Після відновленн грілку запускають спеціальним каталізатором і накладають на проблемну ділянку тіла у вигляді компресу, зверху укривають вовняною тканиною. Тривалість процедури – близько 0.5 години до повного остигання, після чого грілки видаляють з тіла. Курс процедур-7-20 аплікацій.