Високотонова терапія являє собою новітнє досягнення в медицині, що застосовується в електротерапії. Це гармонійне поєднання приємного з корисним з використанням високочастотних електричних струмів. Для проведення високотонової терапії застосовується апарат HiToP-2 Toch, в якому закладені новітні та найбільш ефективні методи лікування.

Високотоновая терапія – це вплив електричними імпульсами на м’язи і нерви, внаслідок чого м’язи не просто стимулюються, а в них активуються необхідні внутрішньоклітинні процеси та біохімічні реакції.

Прилад високотонової терапії HiToP-2 Toch

В приладі HiToP-2 Toch використовується змінний електричний струм на високій частоті (4-32 кГц), частота і амплітуда якого модулюється одночасно. В результаті чого всередині клітин організму виникають резонансні коливання, що тягне за собою необхідні зміни на тканинному і клітинному рівні – цим і пояснюється лікувальний ефект високотонової терапії. Причому звичайна електротерапія, в порівнянні з високотоновою, є слабшою в кілька разів.

Класична електротерапія не дає таких виражених метаболічних реакцій, як високотонова терапія, основи якої закладені в апараті HiToP-2 Toch . Примітно, що деякі медикаментозні методи лікування не нададуть належного впливу, що надає HiToP-2 Toch.

Високотоновая терапія з використанням апарату HiToP-2 Toch використовується для лікування суглобів, а саме: артроз, артрит (в тому числі ревматоїдний артрит), усуває біль в плечі, біль в спині, біль у попереку, допомагає в усуненні болю після поранення або операції, знімає головний біль (мігрень) і лікує виразки та відкриті рани. Також з допомогою цього методу відбувається лікування міжхребцевої грижі та протрузії. У результаті такого впливу посилюється адаптація організму до стресів і перевантажень. В цілому, всі функції організму приходять в норму, нормалізується кров’яний тиск і пульс.

Вже після другої-третьої процедури високотонової терапії на апараті HiToP-2 Toch у пацієнтів настає полегшення, вгамовується біль. Процедура настільки приємна, що приводить до релаксації і засинання.

Сеанси високотонової терапії тривають від 30 хвилин до 1 години, а весь курс складає 10 сеансів. Не можна застосовувати високотонову терапію при гострих інфекційних захворюваннях, при місцевих бактеріальних ураженнях, та при наявності штучного водія ритму серця.

Притипокази

Основні протипокази до застосування високотонової терапії:

  • гострі інфекційні захворювання
  • місцеві бактеріальні ураження
  • наявність штучного водія ритму серця
  • вагітність
  • гострі порушення кровообігу (інфаркт, інсульт)
  • онкопроцеси в ділянці впливу

 

Високотонова терапія – це інновація та чудовий помічник при реабілітації, сильний стимулятор обміну речовин. Це ще один із сучасних методів лікування, що застосовується в медичному центрі “Меднеан”.