Суха витяжка хребта – це професійний механотерапевтичний прилад серії “ОРМЕД”, призначений для дозованого витягування хребта, а також вібраційно-теплового і роликового масажу. Тобто, при сухому витягуванні хребта релаксуючими факторами виступають тепло, вібрація та роликовий масаж, які забезпечують більш безпечніше та ефективніше проведення процедури.

Тракційні обладнання – професійні прилади серії “ОРМЕД”, показали свою високу ефективність і корисність в ряді клінічних випробувань і медичних висновків. Лікування захворювань хребта, а також реабілітація опорно-рухового апарату, в тому числі і спортивна реабілітація, показують набагато позитивніші результати при застосуванні цього методу, ніж без нього.

Суть методу сухого витягування полягає в тому, що певний відділ хребта фіксується спеціальними манжетами (на фото фіксація шийного відділу), виставляються певні кути нахилу для симетричного чи асиметричного витягування, а також виставляються параметри лікування. На електронному табло виставляється сила витягування, режими витягування та час утримування, висота роликів та амплітуда вібрації. Матрац вздовж хребта підігрівається, що створює додатковий релаксуючий вплив.

Витягування хребта при грижі

Сухе витягування хребта показане при наявності грижі міжхребцевого диску. Грижі Шморля, лікування протрузії, а також лікування міжхребцевої грижі не обходиться без витяжки хребта.

За час проведення однієї процедури на професійному приладі “ОРМЕД” сумарний фізичний вплив вібрації, тепла та витяжки на хребет сприяє зникненню функціональних блоків у суглобах між хребцями, відбувається самокорекція та репозиція хребців. Також в результаті впливу збільшується висота міжхребцевого диску, що дозволяє усунути компресію нервових корінців (наприклад, защемлення сідничного нерва, а саме корінців, що його формують); всередині самого диску знижується тиск, завдяки чому відбувається втягування грижі та покращується живлення диску. Це є незамінним для комплексного лікування міжхребцевої грижі. Крім того, при використанні професійного апарату для сухого витягування хребта “ОРМЕД” створюються умови для вправлення хребців і усунення симптомів.

При проведенні сухого витягування хребта при грижі може виникнути загострення в перші дні терапії. Це нормальний стан, який пов’язаний з адаптацією організму.

Витягування хребта при грижі – чудове доповнення до мануальної терапії для лікування основної причини захворювання. Мануальна терапія після витяжки проводиться більш легко та менш травматичніше.

Ормед-професіонал – прилад для сухого витягування хребта

Тракційне обладнання “ОРМЕД-професіонал” надає вкрай позитивний ефект на всіх етапах лікування і реабілітації хребта, а також в якості профілактики. Професійний апарат для витягування хребта “ОРМЕД” призначений для здійснення осьового дозованого витягування і вібраційно-механічного впливу на м’язово-зв’язкову систему та сегменти хребта, а також суглобів, в ході реабілітаційних та профілактичних заходів у хворих, у яких спостерігаються неврологічні прояви шийного, грудного, а також поперекового остеохондрозу.

Витягування хребта проводиться під контролем електронної програми, параметри якої виставляються на табло і дозволяють підбирати силу витягування, вібрацію та температуру для кожного пацієнта індивідуально, враховуючи його анатомічні особливості і важкість захворювання. Професійне витягування на приладі “ОРМЕД-професіонал” призначено для фахівців, які висувають до техніки високі вимоги. На відміну від підводної витяжки, де релаксація здійснюється водяними форсунками, при сухому витягуванні хребта здійснюється розслаблюючий роликовий масаж, висота яких регулюється, вібромасаж різної інтенсивності та температурний вплив.

Витягування хребта відбувається під дією важелів, які витягають хребет під різними кутами. Також на приладі “ОРМЕД-професіонал” проводиться витягування суглобів верхніх і нижніх кінцівок, а також паравертебральний вібромасаж одночасно з витяжкою поперекового і шийного відділу хребта. Також професійний прилад “ОРМЕД-професіонал” цікавий в плані того, що хребет можна витягувати не лише в постійному, а й у змінному режимі. Це дає можливість пацієнтам легше переносити процедуру і поступово адаптуватись до неї.

Показання до витягування хребта

Основні показання до застосування сухої витяжки:

 

Останнім часом з’явилось багато інформації, що витягування хребта – це метод “інквізиції”, який застосовується для катування хворих. Багато “спеціалістів” кажуть, що витяжка не допомагає, а, навпаки, провокує утворення грижі та дестабілізує хребет. Сперечатись ніхто не буде, все можливо, але за умови неправильного застосування методу. При адекватному підборі параметрів, правильному виставлянні кутів витягування і при врахуванні протипоказань, цей  метод не лише виправдовує своє право на існування, а й активно застосовується.

 

Звертайтесь в медичний центр “Меднеан” для ефективного та безпечного лікування захворювань хребта та суглобів!