Сухе витягування хребта – це один із методів лікування опорно-рухового апарату, який застосовують у медичному центрі «Меднеан» для реабілітації пацієнтів.

Обладнання, що використовується для проведення процедури сухого витягування хребта: професійний механотерапевтичний прилад серії “ОРМЕД”  також призначений для вібраційно-теплового і роликового масажу. Тракційні обладнання – професійні прилади серії “ОРМЕД”, показали свою високу ефективність і корисність в ряді клінічних випробувань і медичних висновків.

Суть методу сухого витягування полягає в тому, що певний відділ хребта фіксується спеціальними манжетами, виставляються певні кути нахилу для симетричного чи асиметричного витягування, а також параметри лікування. На електронному табло лікар обирає силу та режим витягування, час утримування, висоту роликів і амплітуду вібрації для кожного пацієнта індивідуально, враховуючи його анатомічні особливості і важкість захворювання. Матрац вздовж хребта підігрівається, що створює додатковий розслаблювальний ефект. Прилад “ОРМЕД-професіонал” дає можливість витягувати хребет не лише в постійному, а й у змінному режимі, тому пацієнтам легше переносити процедуру і поступово адаптуватись до неї.

Обладнання для сухого витягування хребта

Ефекти, які дає процедура високоіндуктивного магніту:

  • Розслаблювальний;
  • Знеболювальний;

Показання щодо застосування:

За час проведення однієї процедури на професійному приладі “ОРМЕД” сумарний фізичний вплив вібрації, тепла та витяжки на хребет сприяє зникненню функціональних блоків у суглобах між хребцями, відбувається їх самокорекція та репозиція. Також в результаті впливу збільшується висота міжхребцевого диску, що дозволяє усунути компресію нервових корінців, наприклад, защемлення сідничного нерва, а саме корінців, що його формують.

Останнім часом з’явилось багато інформації, що витягування хребта – це метод “інквізиції”, який застосовується для катування хворих. Багато “спеціалістів” кажуть, що витяжка не допомагає, а, навпаки, провокує утворення грижі та дестабілізує хребет. Сперечатись ніхто не буде, все можливо, але за умови неправильного застосування методу. При адекватному підборі параметрів, правильному виставлянні кутів витягування і при врахуванні протипоказань, цей  метод не лише виправдовує своє право на існування, а й активно застосовується.

Поєднання методу сухого витягування хребта з іншими методами лікування для кращого ефекту: з мануальною терапією.

Сухе витягування хребта застосовують у таких напрямках лікування, як: лікування суглобів, реабілітація опорно-рухового апарату, лікування хребта, спортивна реабілітація та реабілітація військовослужбовців.

МЦ «Меднеан»:

Розташування – Меднеан – Карти Google

Слідкуйте за нами у соціальних мережах:

Фейсбук: https://www.facebook.com/mednean

Інстаграм: https://instagram.com/mednean_mc?utm_medium=copy_link

Телеграм: https://t.me/mednean