Лазерна терапія MLS являє собою нове досягнення в науці, яке надає великі можливості для реабілітації опорно-рухового апарату. Що таке MLS терапія?

MLS терапія розшифровується, як багатохвильова закрита система (Multiwave Locked System). Це інноваційна технологія, яка направлена на високу терапевтичну ефективність і швидкий результат.

Лазерна терапія MLS – це лазеротерапія, яка включає одночасне застосування двох режимів лазерного випромінювання, причому синхронізованих для більш ефективного лікування. Застосовується імпульсне і постійне лазерне випромінювання в інфрачервоному діапазоні з довжинами хвиль 905 нм і 808 нм. Це забезпечує одночасний протизапальний і знеболюючий вплив.

Окрім того, лазерна терапія MLS має дуже велику потужність. Максимальна енергія імпульсу складає 25 Вт для одного джерела і 1000 мВт для іншого. Це достатньо висока інтенсивність, але параметри терапії забезпечують безпечне її застосування.

Лазерна терапія MLS проводиться з допомогою приладу для лазеротерапії М6. Він представляє собою сучасний роботизований прилад, робоча головка якого може сканувати різні ділянки поверхні тіла людини із змінами амплітуди і напрямку руху. Це дає можливість проводити процедуру в найбільш комфортному положення пацієнта.

Прилад дозволяє встановлювати головку на різній відстані від тіла пацієнта, збільшувати або зменшувати площу впливу, враховувати статуру та тілобудову хворого, а також змінювати дозу опромінення. Прилад має підсвічування червоними світлодіодами, що дає можливість бачити напрямок дії лазера і виставляти площу впливу.

Синхронізований MLS імпульс дозволяє охоплювати великі площі, що значно зменшує час процедури та кількість сеансів лазерної терапії. Лікування суглобів з допомогою лазерної терапії MLS займає менше часу, ніж при використанні звичайного лазера.

Покази до MLS терапії

Лазерна терапія MLS показана при наступних захворюваннях:

  • больовий синдром любої локалізації;
  • запальні захворювання суглобів (гострі та хронічні артрити, хвороба Бехтерева);
  • дегенеративні захворювання суглобів (артроз, спондилоартроз);
  • травми з набряком тканин і больовим синдромом;
  • захворювання хребта;
  • лікування міжхребцевої грижі;
  • запалення нервових корінців і периферичних нервів (радикуліт, неврит, невралгія, ішіас).

 

Лазерна терапія MLS широко застосовується для усунення запального процесу і набряку любої локалізації, для ефективного знеболення і посилення регенерації тканин. Це якісно нове і революційне відкриття для покращення терапевтичних можливостей.