МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

В медичному центрі “Меднеан” використовується ряд методів лікування різноманітних захворювань хребта та суглобів. Одні з методів є відомими всім, а одні є новинками сучасного прогресу. Особливістю нашого центру є те, що він застосовує фізіотерапевтичні методи лікування. Головне – жодних медикаментів. Це є вагомим аргументом, який нівелює побічні впливи медичних препаратів на організм.

Основою лікування більшості захворювань хребта та суглобів в медичному центрі “Меднеан” являється мануальна терапія. Це потужний метод, який впливає безпосередньо на причину і в більшості випадків дає можливість відчути полегшення вже одразу після застосування. Також застосовуються методи фізіотерапії, які допомагають усувати запальний процес, знеболювати, стимулювати кровообіг та регенерацію тканин. Ці методи лікування стимулюють власні сили організму для швидшого відновлення втрачених функцій і не мають жодних побічних впливів.

Основні методи лікування:

Методи лікування медичного центру  “Меднеан” застосовуються і комбінуються індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи важкість та форму захворювання.

Для точного встановлення діагнозу та виключення супутньої патології проводяться додаткові методи обстеження.

Методи діагностики, що знаходяться на базі медичного центру:

При необхідності залучаються зовнішні додаткові методи діагностики, які є в діагностичних центрах міста.