МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

В даній статті ви можете дізнатись про методи лікування, які застосовуються в медичному центрі “Меднеан” для терапії різноманітних захворювань хребта та суглобів. Ці методи лікування використовуються вже тривалий час в клінічних умовах медичного центру і доказали свою ефективність.

В медичному центрі “Меднеан” використовуються різноманітні методи, як достатньо відомі всім, так і новітні, що являються новинками сучасного прогресу. Особливістю нашого центру є те, що він застосовує фізіотерапевтичні методи лікування, тобто, використовує різноманітні природні чинники, а також фізичні чинники штучного походження, що являються продуктом новітніх розробок у фізіотерапії. Для лікування не застосовуються жодні медикаменти. Це є вагомим аргументом, який нівелює побічні впливи медичних препаратів на організм.

Основою лікування більшості захворювань хребта та суглобів в медичному центрі “Меднеан” являється мануальна терапія. Це потужний метод, який впливає безпосередньо на причину і у більшості випадків дає можливість відчути полегшення вже відразу після застосування. Також застосовуються методи фізіотерапії, які допомагають усувати запальний процес, знеболювати, стимулювати кровообіг та регенерацію тканин. Ці методи лікування стимулюють власні сили організму для скорішого відновлення втрачених функцій і не мають ніяких побічних впливів.

Основні методи лікування:

Методи лікування, що використовуються в медичному центрі “Меднеан”, застосовуються і комбінуються індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи важкість та форму захворювання.

Для точного встановлення діагнозу та виключення супутньої патології проводяться додаткові методи обстеження.

Методи діагностики, що знаходяться на базі медичного центру:

При необхідності залучаються зовнішні додаткові методи діагностики, які присутні в діагностичних центрах міста.